صفحه اصلی
loading...
 
 
 

مقابله با تبلیغات دشمن در اولویت سازمان زنان دفاع مقدس است

مقابله با تبلیغات دشمن در اولویت سازمان زنان دفاع مقدس است

به گزارش فارس(باشگاه توانا)، مریم مجتهدزاده رئیس سازمان حفظ و نشر آثار ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس با حجت‌الاسلام شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار و گفت‌وگو کرد.

مجتهدزاده در این ملاقات ضمن تبیین مأموریت‌های کلی و برنامه‌های راهبردی سازمان به عنوان وظیفه همگانی، بر ضرورت همکاری و هم‌افزایی فعالیت‌های سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در حوزه دفاع مقدس اشاره و تشکیل شورای هماهنگی در این زمینه را پیشنهاد کرد.

وی همچنین با اشاره به قداست و معنویت فعالیت در حوزه دفاع مقدس، افزود:صیانت و تقویت نقش بی‌بدیل زنان در عرصه‌ دفاع مقدس به منظور تحقق بیانات و فرامین مقام معظم رهبری و مقابله با تبلیغات سوء دشمنان پیرامون وضعیت زنان و خانواده از اولویت‌های سازمان نشر آثار و حفظ ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس به شمار می‌رود.

حجت‌الاسلام شهیدی نیز با تأکید بر رویکرد سیستمی و برنامه‌ای بنیاد، پرداخت کامل معوقه‌های ایثارگران را از برنامه‌های خود اعلام کرد.

وی با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی به عنوان اولویت برنامه بنیاد شهید و امور ایثار گران، خاطرنشان کرد: کار فرهنگی به عنوان اساسی‌ترین مأموریت راهبردی بنیاد تلقی می‌شود و همکاری سازمان‌ها و نهادهای متولی در امر حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به ویژه نقش اثرگذار زنان، ضرورت اجتناب‌ناپذیر است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اضافه کرد: یکی از مسائل مورد نظر ما همین موضوع فرهنگ‌سازی است؛ در ملاقاتی که با مقام معظم رهبری داشتم ایشان سفارش فرمودند که نشر فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه دنبال کنیم. به همین دلیل تاکید داریم در حوزه‌های معاونت فرهنگی و پژوهشی برنامه‌ریزی کنیم تا بتوانیم مسائلی که در جامعه به وجود آمده را سر و سامان بدهیم و آن‌ها را به نحو مطلوب به سرانجام برسانیم.

حجت‌الاسلام شهیدی همچنین با اشاره به گستردگی بنیاد شهید، فعالیتهای اقتصادی و جامعه مخاطب سه میلیون و 300 هزار نفری بنیاد شهید و امور ایثارگران، برنامه‌ریزی و تعاملات بین بخشی و بهره‌مندی از ظرفیت نخبگان را مورد تأکید قرار داد.

در پایان این نشست، تعاملات هر چه بیشتر در حوزه زنان و دفاع مقدس مورد تأکید طرفین قرار گرفت.

« خبر قبلیخبر بعدی »