صفحه اصلی
loading...
 
 
 

پنجمین جشنواره مهدی‌‌یاوران به یاد شهید ۱۷ ساله برگزار می‌شود

پنجمین جشنواره مهدی‌‌یاوران به یاد شهید ۱۷ ساله برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار حماسه و مقاومت فارس(باشگاه توانا)، پنجمین جشنواره تفریحی خانوادگی «مهدی‌ یاوران» به یاد شهید 17 ساله «مصطفی کاظم‌زاده» روز جمعه یازده بهمن ماه از ساعت 18 تا 21 در تالار پذیرایی حجله منطقه بلوار ابوذر برگزار می‌شود.

این جشنواره به ندای رهبر معظم انقلاب در جهت اصلاح سبک زندگی لبیک گفته و فداکاری و سبک زندگی شهدا و همچنین ترویج شادی حلال را به کودکان که یاوران کوچک امام زمان(عج) هستند، می‌آموزد.

 

 

نخستین جشنواره تفریحی خانوادگی مهدی یاوران به همت خانه کودک توت‌فرنگی توسط متولیان مردمی از شب نیمه شعبان 1392 در محله نارمک به صورت خیابانی برگزار شد که با استقبال بی‌نظیر کودکان و نوجوانان و خانواده‌های آنها روبرو بود.

دومین و سومین دوره جشنواره در ورودی مجتمع تجاری دنیای نور برگزار شد که باز هم با استقبال پرشور مهمانان مواجه شد و انگیزه‌ای شد تا دبیرخانه جشنواره تصمیم گرفت جشنواره را در تمام نقاط تهران البته با توجه به امکانات محدود برگزار کند.

پنجمین دوره جشنواره برای دومین بار در تالار پذیرایی حجله منطقه بلوار ابوذر برگزار خواهد شد؛ از آنجا که کودکان جشن‌های مذهبی را با شربت و شیرینی می‌شناسند و الگوی صحیحی از شادی‌های سالم و اسلامی در جامعه وجود ندارد، سعی شده است غرفه‌های سرگرمی و تفریح و جایزه در جشنواره‌ها پربارتر برپا شود.

شعار این جشنواره این است که شرکت در یک بازی و مسابقه هیجان‌انگیز و یا حتی یک جایزه و خوراکی کوچک که در یک جشن مذهبی با محوریت امام زمان(عج) و رنگ و بوی شهدا به دست کودکان و نوجوانان می‌رسد، ماندگارتر از شربت و شیرینی است که همه جا به وفور دیده می‌شود.

« خبر قبلیخبر بعدی »