صفحه اصلی
loading...
 
 
 

کاروان‌های راهیان نور پنجم اردیبهشت به ارتفاعات «بازی‌دراز» صعود می‌کنند

کاروان‌های راهیان نور پنجم اردیبهشت به ارتفاعات «بازی‌دراز» صعود می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس، سرهنگ پاسدار مسعود قنبری اظهار داشت: برنامه سالگرد عملیات «بازی دراز» روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت ماه با حضور کاروان‌های راهیان نور سراسر کشور انجام می‌شود.

وی افزود: برای حضور زائرین و کاروان‌های راهیان نور در سطح شهرستان سرپل ذهاب برنامه‌ریزی مناسبی صورت گرفته که پیش‌بینی ما برای امسال حضور 15 هزار نفری زائران است.

قنبری با اشاره به حضور زائران از یک شب قبل از صعود در شهر سرپل ذهاب گفت: برنامه‌های مختلفی در حرم احمد بن اسحق(ره) برای مردم پیش بینی شده و بحمدالله در بحث اسکان و پذیرایی مشکل خاصی وجود ندارد.

فرمانده سپاه سرپل ذهاب با اشاره به برنامه ویژه روز صعود به بازی دراز گفت: کاروان‌های راهیان نور روز پنجم اردیبهشت ساعت 7 صبح در دامنه بازی‌دراز جمع شده و به یاد عملیات بازی دراز با رمز یازهرا(س) صعود حماسی خودشان را به ارتفاعات بازی دراز شروع خواهند کرد.

وی با اشاره به مشارکت فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشور در بزرگداشت یاد و خاطره شهدای بازی دراز اظهار داشت: روایتگری، مداحی و نمایش ورزشکاران بسیجی باستانی کار از مهمترین برنامه پنج اردیبهشت در ارتفاع بازی دراز خواهد بود و علاوه بر این هنگام عزیمت زائران به پائین از ارتفاعات، در دامنه بازی دراز مسابقات اتومبیلرانی به مناسبت سالگرد عملیات بازی دراز شروع خواهد شد.

سرهنگ قنبری ضمن تشکر از مردم شهیدپرور شهرستان سرپل ذهاب گفت: جا دارد که از مردم شریف سرپل ذهاب تشکر ویژه‌ای داشته باشم چرا که طی دو روز حضور زائران راهیان نور، میزبانی از بخش عمده‌ای از زائران را مردم بر عهده گرفته که این مهمان نوازی تا حدی است که مردم شهر، زائرین شهدا را در منازل خود پذیرایی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: پنجمین سالی است که توفیق خادمی شهدا را در یادواره شهدای بازی دراز پیدا می‌کنم و موضوع قابل ذکر این است که هر ساله بر تعداد و استقبال مردم بیشتر می‌شود که این موضوع نشان دهنده پیمان ناگسستنی مردم با آرمان‌های انقلاب است.
 

« خبر قبلیخبر بعدی »