صفحه اصلی
loading...
 
 
 

امضای تفاهم نامه بین باغ موزه دفاع مقدس و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، در راستای تعامل و همکاری همه جانبه و استفاده متقابل از امکانات باغ موزه دفاع مقدس و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم؛ تفاهم نامه همکاری به امضای سردار جواد خضرایی مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس و حجت الاسلام دکتر احمد واعظی رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم رسید.

درابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین صناعی مدیر کل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن بیان فعالیت های دفتر به نقش و جایگاه مهم دفتر در اعزام روحانیون به عنوان رزمنده ـ مبلغ به جبهه های جنگ اشاره کرد و گفت: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه یکی از بزرگترین مجموعه های فرهنگی کشور است که مفتخر به دریافت نماد روشنفکری حوزه از مقام معظم رهبری است.

در ادامه جلسه سردار جواد خضرایی مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس اظهار داشت : آنچه ما تحت عنوان دفاع مقدس نام می بریم جدای از جنگ های مرسوم جهان است و این همان ظرفیت های اخلاقی و تربیتی آن دوران است که حوزه و روحانیت نقش موثری در جنبه اخلاقی و تربیتی دفاع مقدس داشته است.

وی اظهار امیدواری کرد با امضای این تفاهم نامه زمینه ترجمه کتب حوزه ایثار و شهادت ،تشکیل جلسات تدقیق اطلاعات و احصاء تاریخ شفاهی و به ویژه بیان نقش تربیتی و تبلیغی روحانیون معزز در دوران دفاع مقدس فراهم شود.
 

« خبر قبلیخبر بعدی »