صفحه اصلی
loading...
 
 
 

۸ شهید گمنام دفاع مقدس در استان اصفهان تشییع می‌شوند

8 شهید گمنام دفاع مقدس در استان اصفهان تشییع می‌شوند

سردار مجتبی شیروانیان با اشاره به تشییع پیکر هشت شهید گمنام در آستانه سالروز شهادت امام صادق (ع) اظهار کرد: پیکرهای مطهر هشت شهید گمنام دوران دفاع مقدس در چهار شهرستان  استان اصفهان تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

وی افزود: این شهدای گمنام در شهر درچه، گلشن دهاقان، زیباشهر، دیزیچه تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: در روز پنج‌شنبه 30 مردادماه شهدای درچه و زیباشهر پنج‌شنبه ساعت پنج بعد از ظهر تشییع و در پارک کوهستانی کوه سپید درچه به خاک سپرده می‌شوند.

وی اضافه کرد: همچنین، پیکرهای مطهر دو شهید گمنام دیگر نیز در همان روز در زیباشهر از سمت میدان امام حسین(ع) به سمت حسینیه اعظم خولنجان تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

شیروانیان گفت: شهر گلشن نیز پنج‌شنبه ساعت 10 صبح روز دو شهید گمنام دیگر را تشییع و در گستان شهدای این شهر به خاک می‌سپارند.

وی ادامه داد: دو شهید دیگر نیز در روز جمعه ساعت 10 صبح در شهر دیزیچه تشییع و از محل امام‌زاده شاه سلیمان به سمت پارک کوهستانی شهدای گمنام به خاک سپرده می‌شوند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان بیان کرد: عمدتا این شهدا در عملیات تک دشمن در منطقه جزیره مجنون به شهادت رسیده‌‌‌اند که شهدای درچه یکی 26 ساله و دیگری 20 ساله در جزیره مجنون به شهادت رسیده‌اند.

وی افزود: دو شهید شهر گلشن یکی 21 ساله و دیگری 22 ساله در منطقه گلشن شهدای تک دشمن منطقه ناو به شهادت رسیدند.

شیروانیان گفت: دو شهید گمنام زیباشهر در عملیات تک دشمن منطقه فاو و یکی 19 ساله و دیگری 22 ساله بوده‌اند.

وی در پایان اضافه کرد: دو شهید گمنام شهر دیزیچه در عملیات تک دشمن در منطقه فاو و یکی 23 ساله و دیگری 29 ساله‌اند که در عملیات بدر جزیره مجنون به شهادت رسیده‌اند.

« خبر قبلیخبر بعدی »